Календар змагань від 01.01.2017 до 31.12.2017 | |||
Назва | Дата
|
Місце проведення
|
|
Чемпіонат України серед молоді 1998 р.н. та молодше (IV ранг) | 25.01.2017 | Дніпро | |
Чемпіонат України (дорослі) (ІІІ ранг) | 01.02.2017 | Харків | |
Всеукраїнський турнір “Дніпро Опен” | 17.02.2017 | Дніпро | |
Чемпіонат України серед молоді 1999 р.н. та молодше (IV ранг) | 22.02.2017 | Вінниця | |
Чемпіонат України серед молодших юнаків 2006 р.н. та молодше | 01.03.2017 | Миколаїв | |
Чемпіонат України серед юніорів 2002 р.н. та молодше (ІV ранг) | 14.03.2017 | Вінниця | |
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед молоді | 19.03.2017 | Дніпро | |
Чемпіонат України суперліга, фінал ( III ранг) | 30.03.2017 | Харків | |
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи | 10.04.2017 | Дніпро | |
Відкритий всеукраїнський турнір пам’яті С.М. Косенчука | 12.04.2017 | Миколаїв | |
Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше (IV ранг) | 24.04.2017 | Одеса | |
Універсіада України (ІІІ ранг) | 01.05.2017 | Харків | |
Всеукраїнські змагання “Київські каштани” (ІІІ ранг) | 04.05.2017 | Київ | |
Заключний НТЗ до чемпіонату світу командного | 06.05.2017 | Дніпро | |
Чемпіонат України I ліга ( III ранг) | 10.05.2017 | Миколаїв | |
Чемпіонат України серед молодших юнаків 2005 р.н. та молодше (ІV ранг) | 31.05.2017 | Одеса | |
Чемпіонат України серед молодших юнаків 2004 р.н. та молодше (ІV ранг) | 04.06.2017 | Одеса | |
Чемпіонат України серед молодших юнаків 2007 р.н. та молодше (ІV ранг) | 27.06.2017 | Миколаїв | |
Всеукраїнські змагання “Кубок визволення” ( III ранг) | 17.08.2017 | Харків | |
Всеукраїнські змагання “Кубок незалежності” ( III ранг) | 21.08.2017 | Харків | |
Міжнародні змагання “Харків – Інтернешинал” Гран Прі Європи (ІІ ранг) | 06.09.2017 | Харків | |
Міжнародні змагання Ukraine Junior U-19 | 14.09.2017 | Дніпро | |
Чемпіонат України вища ліга ( III ранг) | 20.09.2017 | Одеса | |
Заключний НТЗ до чемпіонату світу серед молоді | 23.09.2017 | Дніпро | |
Чемпіонат України серед юнаків 2000 р.н. та молодше (IV ранг) | 06.10.2017 | Дніпро | |
Чемпіонат України серед юніорів 2001 р.н. та молодше ( IV ранг) | 18.10.2017 | Миколаїв | |
Відкритий всеукраїнський турнір пам”яті А.М. Макарова ( III ранг) | 27.10.2017 | Дніпро | |
Кубок України ( III ранг) | 16.11.2017 | Дніпро | |
Всеукраїнський турнір пам’яті К.В. Вавілова та А. А. Гайдука | 01.12.2017 | Дніпро | |
Міжнародні змагання “Київ Інтернешинал” | 22.12.2017 | Київ | |
Відкритий всеукраїнський турнір | 26.12.2017 | Харків | |
Вы должны авторизуватися для того, що б залишити коментар
Відгуків в даному записі поки немає.
Залишити відгук першим.