Лідер продажу Yonex

YONEX – №1 в бадмінтоні!

Yonex є лідером і найбільшим в світі виробником товарів для бадмінтону. Більше 80% провідних бадмінтоністів використовують обладнання та екіпіровку Yonex. Штаб-квартира компанії знаходиться в Токіо (Японія), а її дочірні компанії працюють у багатьох країнах. Yonex виступає спонсором багатьох престижних міжнародних турнірів. Є партнером Всесвітньої федерації бадмінтону, яка організовує чемпіонати світу. Крім того, компанія демонструє соціальну відповідальність, беручи участь у низці заходів з популяризації спорту і здорового способу життя.

YONEX завжди прагне виробляти саме технологічне спортивне обладнання. Тому любителі і професіонали можуть займатися спортом на високому рівні і з максимальним комфортом.

Завдяки передовим технологіям Yonex завжди на крок попереду всіх по новітнім розробкам і впровадженням їх у свою продукцію. Не дивно, що майстри спорту вибирають Yonex. Ракетками для бадмінтону Yonex грають такі топові гравці як Кенто Момота, Віктор Аксельсен, Лін Дан, Кароліна Марін, Нодзомі Окухара, Акане Ямагуті, Дай Цзиін і багато інших. Кожна ракетка в будь-який серії, будь то Muscle Power, Duora, Astrox, Nanoray, Arcsaber, Voltric або новітній Nanoflare – це диво сучасної думки в високотехнологічному виконанні. Вони розроблені так, щоб ваша гра вийшла на новий рівень.

У широкий асортимент продукції YONEX входять також кросівки, одяг, сумки, рюкзаки, волани, струни, намотки та інші аксесуари. Кожен може знайти необхідний товар для бадмінтону і бути впевненим в його якості.