Лідер продажу Victor

VICTOR – це шлях до перемоги!

VICTOR – міжнародний лідер товарів для бадмінтону. Компанія заснована в Тайбеї (Малайзія) в 1968 році. Її мета – зробити бадмінтон не тільки більш швидкісним і потужним спортом, але і популярним у всьому світі. Для цього вона використовує передові технології, застосовуючи їх при виготовленні ракеток для бадмінтону, взуття, одягу і аксесуарів. Продукція VICTOR доступна в більш ніж у 60 країнах на п’яти континентах.

Багато професійних гравців входять в ТОП світового рейтингу, використовуючи екіпіровку VICTOR. Серед них Тай Цзи Ін, Андерс Антонсен, Віктор Свендсен, Ван Цзи-вей, Ешвіні Поннаппа, Ханс-Крістіан Віттінгус і інші. Компанія підтримує не тільки теперішніх, але й майбутніх зірок бадмінтону.

Незалежно від того, новачок ви чи професіонал, VICTOR пропонує широкий вибір ракеток для будь-якого стилю гри. Кожна нова ракетка призначена для збільшення потужності, контролю і точності ударів. Для своїх численних шанувальників, які вибирають ракетки VICTOR, компанія в кожну нову лінію вкладає пристрасть, інновації та новітні технології. Вона робить все для твоєї перемоги!

А ти готовий перемагати з VICTOR?